Nástrojové hlavy a příslušenství SAUTER

Novou službou pro naše zákazníky je provádění servisu nástrojových hlav německého výrobce firmy SAUTER Feinmechanik GmbH, jejímž jsme oficiálním servisním partnerem.

K dlouhodobě servisovaným nástrojovým hlavám firem DUPLOMATIC, BARUFFALDI a LIO SHING jsme tak přidali TOP výrobce mezi nástrojovými hlavami firmu SAUTER.

Nabízené služby zahrnují technickou podporu, servis u zákazníků, dodávky náhradních dílů, střední a generální opravy včetně výstupního kontrolního testování. Opravujeme nástrojové hlavy všech typů a provedení a to jak ze současného výrobního portfolia firmy SAUTER, tak také z již nevyráběných modelových řad. K opravám používáme výhradně originální náhradní díly. Servisní práce provádějí naši zkušení servisní technici, kteří byli proškoleni přímo ve výrobním závodě firmy SAUTER v německém Metzingenu.

Součástí nabídky je nejen servis, ale také kompletní dodávka širokého spektra originálního příslušenství.

Servis poskytujeme zákazníků v České a Slovenské republice a nyní jsme připraveni poskytovat komplexní servisní služby nástrojových hlav SAUTER i Vám. S jakýmkoli problémem s nástrojovou hlavou SAUTER se obracejte přímo na náš HOT LINE SERVIS.

Více informací o nástrojových hlavách SAUTER naleznete zde

SAUTER - Product line
SAUTER - Blue series
SAUTER - Orange series
SAUTER - Red series

© VASON CZ s.r.o.   |   Mapa webu   |   Právo na změnu vyhrazeno    |   Tvorba webových stránek by NOTIF s.r.o.

VASON CZ s.r.o., 4. května 352, 755 01 Vsetín, Česká republika, Tel./fax: +420 571 410 297, E-mail: vason@vason.cz